Učební pomůcky

Moderní učebnice – AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!
Pečlivý výběr učiva potřebného pro úspěšné složení všech částí závěrečných zkoušek. Výklad látky je doplněn celou řadou názorných obrázků. Nové obrázky s výkladem přibyly v kapitole „Pravidla provozu“. Učebnice neobtěžuje tématy, která nejsou v přímém vztahu k závěrečným zkouškám. Plnobarevná publikace vyniká přehledností, snadná orientace pomocí barevných hmatníků se symboly.
  
Výukový CD-ROM Autoškola? Pohodlně!
Interaktivní učebnice – aplikace obsahující stovky názorných obrázků, animace a videa používáme při výuce na učebně. Tentýž CD ROM pak poslouží i Vám, žákům, při samostudiu. Především interaktivní forma Vás vtáhne do hry. Můžete volit různé varianty, můžete o dané problematice s počítačem komunikovat, můžete si hrát. Učení se stává zábavnějším.
  
Motoškola set
3
80 stran, formát 165 x 240 mm (4 svazky) + CD-ROM.
Motoškola set je kompletním řešením učebnice pro uchazeče o řidičské oprávnění skupin AM, A1 a A. První ze čtyř publikací je ilustrovanou učebnicí pravidel provozu s výkladovým komentářem, druhá obsahuje další předpisy obsažené v testových otázkách, třetí vysvětluje ovládání motocyklu, zásady bezpečné jízdy a zásady konstrukce a údržby stroje včetně otázek pro ústní zkoušku (náhled v PDF si stáhněte v oddílu Podpora). Čtvrtý díl obsahuje aktuální seznam testových otázek a bonusové CD Testy s řadou možností nastavení programu podle látky i podle zásad ostré zkoušky (i pro Windows Vista).
  
Motoškola
80 stran, formát 165 x 240 mm.
Barevná ilustrovaná učebnice pro žadatele o řidičské oprávnění skupin AM, A1 a A, zajímavé informace však v ní bezpochyby najdou i ti, kteří už mají autoškolu za sebou. Jezdci-začátečníci jistě ocení teoretické základy ovládání motocyklu, upozornění na záludnosti složitějších jízdních situací a tipy na jejich zvládání. Nechybí důležitá kapitola o technice motocyklu a jeho základní údržbě, připojen je také seznam otázek pro ústní zkoušku z ovládání a údržby motocyklu. Kniha byla lektorována zkušenými jezdci – redaktory časopisu Supermoto.
  
Učebnice pro skupiny C, D, E
280 stran, formát 204 x 240 mm.
Publikace určená budoucím profesionálům za volanty nákladních automobilů a autobusů. Největší pozornost je věnována popisu, funkci a údržbě jednotlivých konstrukčních skupin včetně popisu nejčastějších závad a způsobu jejich odstranění, a to jak na samostatném vozidle, tak na jízdní soupravě. Další kapitoly se zabývají hlavními zásadami jízdy s jednotlivým vozidlem a jízdní soupravou, problematikou tachografů a organizací pracovní doby řidiče (AETR) a přepravou nákladů. Závěr je věnován preventivním kontrolám vozidla. Publikace je doplněna seznamem otázek pro zkoušku z ovládání a údržby vozidla.
   
   

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.